Obvodní kolo ve šplhu na tyči

Ve středu 28.3.2012 se konalo na ZŠ Jihomoravské náměstí obvodní kolo ve šplhu, kterého se zúčastnili vítězové našeho školního kola.

Družstvo mladších chlapců ve složení - Hochman Martin, Ryšavý Matěj a Ryšavý Jakub obsadilo 4. místo; mladší dívky Šebelová Anežka, Konečná Sára, Krobotová Karolína zvítězily.

Družstvo starších chlapců z 8.-9. tříd , zastoupené Jakubem Helisem, Oldřichem Sedláčkem a Petrem Glazunovem vybojovalo 2. místo. Starším dívkám chyběla 3. závodnice a tak se mohla Lucie Čuprová a Lucie Štětinová soutěže zúčastnit pouze jako jednotlivci. Obě dívky zabodovaly, obsadily 2. a 3. místo a postoupily do městského kola. V soutěži jednotlivců si 1. místo vybojovala nejrychlejším časem i Sára Konečná.

Do městského kola postoupilo družstvo mladších dívek, starších chlapců a obě zástupkyně starších dívek. V městském kole 3.4. jsme se neprosadili.

Chludová Alena, PaedDr.